Apie mus - Projector

Apie mus

Projector yra statybos techninio konsultavimo, statybos valdymo ir statybos techninės priežiūros ekspertas, dirbantis visuose įvairių investicinių projektų etapuose. Nuo įsikūrimo 2004 m., esame orientuoti į komercinius nekilnojamojo turto projektus Baltijos šalyse. Mūsų biurai yra Taline ir Rygoje. Nuo 2012 m. esame įsikūrę Vilniuje.

Aiškus įsipareigojimai yra pagrįsti pasitikėjimu, suteikiančias pridėtinę vertę ir profesionalias paslaugas daro mus patikimais partneriais. Mes siūlome savo klientams profesionalių projekto valdymo visuose jo etapuose, paslaugų paketą statybos ir nekilnojamojo turto sektoriuose, įskaitant pastatų techninę priežiūrą.

Projector siūlo sprendimus įvairių tipų ir dydžių projektams, tokiu būdu padėdami klientui jo verslo veikloje. Mes veikiame kaip kliento atstovas ir tai leidžia klientui sutelkti dėmesį į savo tiesioginį verslą. Naudodamiesi savo patirtimi ir techniniais sprendimais, mes patariame klientui, kokių veiksmų reikia imtis, kad pasiekti savo nustatytus tikslus.

Misija

Visada patenkinti klientų lūkesčius ir sukurti papildomą vertę kliento nuosavybei jį konsultuojant, atliekant statybos valdymą ir techninę priežiūrą.

Vizija

Tapti labiausiai pripažintu partneriu visiems klientams mūsų veiklos srityse.

Mūsų pagrindinės vertybės

  • atviras ir skaidrus bendravimas;
  • kliento vertybių ir poreikių supratimas;
  • pagarba moralinėms vertybėms ir įsitikinimams;
  • labai vertinami darbuotojai ir verslo partneriai;
  • tarptautinės patirties taikymas;
  • novatoriškas ir ekonomiškai efektyvių sprendimų plėtojimas;
  • aiškus ir lankstus bendradarbiavimas;
  • tinkamas ir efektyvus valdymas;
  • atsakomybė už aplinkosaugą.

PASIŽYMĖJIMAI IR SERTIFIKATAI

Tartu miesto administracija metų geriausio verslo konkurse keletą kartų pripažino mus vienais geriausių verslo subjektų.

AS Krediidiinfo mums suteikė „Edukas Eesti Ettevõte“ (sėkmingos Estijos įmonės) sertifikatą, kurio kredito reitingas yra „labai geras“.

Projector OÜ nuo 2009 m. yra Estijos prekybos ir pramonės rūmų narė.

Mūsų dukterinė įmonė SIA Projector nuo 2010 m. yra Latvijos prekybos rūmų narė.

Mūsų dukterinė įmonė UAB Projector nuo 2011 m. yra Lietuvos prekybos rūmų narė.

Projector OÜ nuo 2018 m. sausio mėn. yra Estijos architektūros ir konsultavimo įmonių asociacijos (EAACEC) narė.

2019 m. Estijos įmonių konkurencingumo reitinge Projector, tarp architektūros ir projektavimo įmonių, užėmė antrąją vietą.

 

Mes palaikome

NUORODOS