Mõistlikud lahendused loovad väärtusi

| Eesti | Läti | Leedu |

Apie mus

PROJECTOR yra statybos techninio konsultavimo, statybos valdymo ir statybos techninės priežiūros ekspertas, dirbantis visuose įvairių investicinių projektų etapuose. Nuo įsikūrimo 2004 m., esame orientuoti į komercinius nekilnojamojo turto projektus Estijoje ir kitose Baltijos šalyse. Mūsų biurai yra Taline, Tartu ir Rygoje. Nuo 2012 m. esame įsikūrę Vilniuje.

Visose trijose rinkose veikiantys klientai gali lengvai naudotis mūsų paslaugomis, kreipdamiesi į jiems artimiausią biurą Vilniuje, Rygoje, Taline ar Tartu.
Aiškus įsipareigojimai yra pagrįsti pasitikėjimu, suteikiančias pridėtinę vertę ir profesionalias paslaugas daro mus patikimais partneriais. Mes siūlome savo klientams profesionalių projekto valdymo visuose jo etapuose, paslaugų paketą statybos ir nekilnojamojo turto sektoriuose, įskaitant pastatų techninę priežiūrą.

PROJECTOR siūlo sprendimus įvairių tipų ir dydžių projektams, tokiu būdu padėdami klientui jo verslo veikloje. Mes veikiame kaip kliento atstovas ir tai leidžia klientui sutelkti dėmesį į savo tiesioginį verslą. Naudodamiesi savo patirtimi ir techniniais sprendimais, mes patariame klientui, kokių veiksmų reikia imtis, kad pasiekti savo nustatytus tikslus.

apiemus

Back to Top