Mõistlikud lahendused loovad väärtusi

| Eesti | Läti | Leedu |

Paslaugos

Mes orientuoti į Klientą ir Kokybę. Mūsų įmonė siūlo paslaugas, orientuotas į jų turinį, o ne kiekį. Bendravimas ir vadovavimas yra gyvybiškai svarbūs siekiant sklandžiai įgyvendinti projektus nuo pradžios iki pabaigos.

Mūsų įmonė siūlo kvalifikuotas projektų valdymo paslaugas projektams, kurie reikalauja rimto komandinio darbo ir orientacijos į rezultatą. Visa tai pasiekti padės mūsų kvalifikuota, patyrusi ir novatoriška komanda.

Mes siūlome sprendimus pilnam nekilnojamo turto ir statybos projektų valdymui tiek nekilnojamojo turto savininkams, tiek ir vartotojams visuose projekto etapuose.

Mūsų įmonė gali pasiūlyti pilną paslaugų paketą, taip pat atlikti atskiras užduotis pradedant įvairiomis studijomis ir baigiant paslaugomis garantiniam laikotarpiui.

Mes teikiame savo klientams informaciją apie rinką, padedame pateikti prašymus, pasiūlymus, rengti paslaugų aprašymus ir paruošti sutartis. Mes taip pat siūlome išsamią konkurso analizę.

Mes padedame mūsų klientams derybose dėl sutarčių konkurso metu, konkursuose ir palaikant ryšius su paslaugų teikėjais. Rūpinamės priežiūros ir ataskaitų apie projektus procesais, bei atliekame dažnus patikrinimus ir bandymus projekto patikros etape.

Garantinio laikotarpio metu mes visada patariame klientui dėl sklandžios pastato priežiūros.

Back to Top